Przygotowujesz się do matury z chemii?

Dołącz do naszej społeczności

jest nas już ponad 20 000!

Pytania i odpowiedzi

Z czego składają się kursy?

Wiedzę, którą chcę przekazać zawarłem w 15 kursach: 8 dotyczących chemii nieorganicznej i 7 związanych z chemią organiczną. Całość pokrywa 100% materiału, który jest wymagany na maturze zgodnie z wymaganiami CKE. Do każdego kursu przygotowałem zadania treningowe oraz profesjonalne materiały video. Tłumaczę na nich, krok po kroku, jak w oparciu o wiedzę teoretyczną rozwiązywać pojawiające się na maturach różne typy zadań.

Jaka jest wartość kursów?

Każdy z kursów zawiera kilka godzin video, na których przekazuję w jasny sposób całą wiedzę jakiej potrzebujesz do zdania egzaminu z chemii. Gdyby tę wiedzę miał przekazać Ci korepetytor na indywidualnych spotkaniach, za które średnio płaci się od 40 zł do 80 zł za godzinę to pojedynczy kurs kosztowałby 120-480 zł, a cały pakiet kursów 2000-4000 zł. Wiedza, którą przekazuję w tym kursie jest warta jeszcze więcej, ponieważ każdy materiał możesz odtwarzać dowolną liczbę razy, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu w okresie, na który masz wykupiony dostęp do kursu/kursów.

W jaki sposób otrzymam dostęp do kursu?

Po zamówieniu kursu otrzymasz mailowe potwierdzenie dostępu do materiałów. Wszystkie zamówione kursy znajdziesz na stronie chemianastoprocent.pl, po zalogowaniu na swoje konto w zakładce „Twoje kursy”.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Zaraz po zaksięgowaniu Twojej płatności wyślemy do Ciebie e-mail z informacją o dostępie do wybranego kursu lub pakietu kursów. Z reguły zajmuje to od kilku do kilkunastu minut.

Na jaki okres otrzymam dostęp do kursu/kursów?

Dostęp do wszystkich kursów oraz pakietu kursów zakupionych w sezonie 2017/2018 otrzymasz aż do 31.08.2018 r. W lipcu 2018 r. rozpoczęliśmy sprzedaż kursów na kolejny sezon tj. 2018/2019 z dostępem aż do 31.08.2019 r.

Ile kosztują kursy i dlaczego nie są darmowe?

Informacje o cenach kursów oraz pakietu kursów, a także aktualnych promocjach znajdziesz w naszym sklepie. Kursy nie są darmowe, ponieważ często nie doceniamy tego, co dostajemy za darmo. Ponadto jest to ważny element Twojej motywacji, bo jeśli zapłacisz nauczysz się o wiele więcej, aby nie zmarnować pieniędzy. Przygotowanie i zebranie wszystkich materiałów w jednym miejscu wymagało sporo pracy, a Tobie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście 🙂 Po prostu napisz na adres: chemianastoprocent@gmail.com lub odezwij się do nas na Facebooku, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.