Często zadawane pytania

Na czym polegają kursy Chemia na 100%?

Chemia na 100% to internetowe kursy pomocne w przygotowaniach do sprawdzianów i matury z chemii. Zawierają łącznie 54 godziny profesjonalnych lekcji wideo, zadania treningowe oraz dostęp do zamkniętej społeczności moich uczniów, gdzie można zadawać dodatkowe pytania (dostęp do grupy tylko dla osób korzystających z pakietu kursów). Teorię oraz rozwiązania różnych typów zadań maturalnych z chemii przedstawiam krok po kroku, rozrysowując wszystko na kartkach. Z kursów możesz korzystać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu w okresie, na który masz wykupiony dostęp do kursu/kursów.

Czy warto kupić kursy Chemia na 100%?

Większość kursów zawiera kilka godzin video, na których w jasny sposób przekazuję wiedzę przydatną w przygotowaniach do sprawdzianów i matury chemii. Gdyby tę wiedzę miał przekazać Ci korepetytor na indywidualnych spotkaniach to pojedynczy kurs kosztowałby kilkaset złotych, a cały pakiet kursów kilka tysięcy złotych. Wiedza, którą przekazuję w tym kursie, jest warta jeszcze więcej, ponieważ każdy materiał możesz odtwarzać dowolną liczbę razy, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu w okresie, na który masz wykupiony dostęp do kursu/kursów.

Jakie kursy wchodzą w skład pakietu Chemia na 100%?

Wiedzę, którą chcę przekazać, zawarłem w 15 kursach: 8 dotyczących chemii nieorganicznej i 7 związanych z chemią organiczną. Do każdego kursu przygotowałem zadania treningowe oraz profesjonalne materiały video. Tłumaczę na nich, krok po kroku, jak na podstawie wiedzy teoretycznej rozwiązywać pojawiające się na maturach różne typy zadań.

Kursy zostały przygotowane w oparciu o podstawę programową obowiązującą w latach 2015-2022 i nie zawierają wszystkich, ale większość zagadnień wymaganych do matury z chemii w 2024 roku (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 czerwca 2022 r. w sprawie wymagań egzaminacyjnych dla egzaminu maturalnego przeprowadzanego w roku szkolnym 2022/2023 i 2023/2024).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowych wymaganiach maturalnych oraz szczegółowym zakresie w jakim kurs je pokrywa skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszelkie pytania!

Czy można zdać maturę z chemii na 100%?

Można, ale trzeba pamiętać, że wymaga to wielu godzin uczciwej pracy. Pamiętaj: w nauce czegokolwiek nawet najlepszy kurs nie pomoże jeśli nie poświęcisz czasu i nie włożysz wysiłku w zrobienie notatek, nauczenie się metod rozwiązywania zadań, powtarzanie materiału i rozwiązywanie wielu zadań treningowych.

Jakie są opinie na temat kursów Chemia na 100%?

Chemia na 100% to jedne z najpopularniejszych kursów wspierających w przygotowaniach do matury z chemii dostępnych na rynku. Nasz fanpage na Facebooku śledzi ponad 20 000 fanów, a kanał na YouTube ma ponad 17 000 subskrypcji. Od 2015 r. z kursów skorzystało ponad 2000 maturzystów, a wielu z nich zdobyło indeks na wymarzone studia. Opinie absolwentów można przeczytać na fanpage’u strony Chemia na 100% na Facebooku oraz w zakładce opinie: https://chemianastoprocent.pl/opinie/

Ile kosztują kursy i dlaczego nie są darmowe?

Informacje o cenach kursów oraz pakietu kursów, a także aktualnych promocjach znajdziesz w naszym sklepie. Kursy nie są darmowe, ponieważ często nie doceniamy tego, co dostajemy za darmo. Ponadto jest to ważny element Twojej motywacji, bo jeśli zapłacisz nauczysz się o wiele więcej, aby nie zmarnować pieniędzy. Przygotowanie i zebranie wszystkich materiałów w jednym miejscu wymagało sporo pracy, a Tobie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Sprawdź katalog kursów
Obejrzyj darmową lekcję
Sprawdź nasz fanpage