Pytania i odpowiedzi

Na czym polegają kursy Chemia na 100%?

Chemia na 100% to internetowe kursy do matury z chemii. Zawierają łącznie 54 godziny profesjonalnych lekcji wideo, zadania treningowe oraz dostęp do zamkniętej społeczności moich uczniów, gdzie można zadawać dodatkowe pytania i dzielić się maturalnymi zagwozdkami (dostęp do grupy tylko dla osób korzystających z pakietu kursów). Teorię oraz rozwiązania różnych typów zadań maturalnych z chemii przedstawiam krok po kroku, rozrysowując wszystko na kartkach.

Czy warto kupić kursy Chemia na 100%?

Każdy z kursów zawiera kilka godzin video, na których przekazuję w jasny sposób całą wiedzę, jakiej potrzebujesz do zdania egzaminu z chemii. Gdyby tę wiedzę miał przekazać Ci korepetytor na indywidualnych spotkaniach, za które średnio płaci się od 40 zł do 80 zł za godzinę, to pojedynczy kurs kosztowałby 120-480 zł, a cały pakiet kursów 2000-4000 zł. Wiedza, którą przekazuję w tym kursie, jest warta jeszcze więcej, ponieważ każdy materiał możesz odtwarzać dowolną liczbę razy, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu w okresie, na który masz wykupiony dostęp do kursu/kursów.

Jakie kursy wchodzą w skład pakietu Chemia na 100%?

Wiedzę, którą chcę przekazać, zawarłem w 15 kursach: 8 dotyczących chemii nieorganicznej i 7 związanych z chemią organiczną. Kursy są stworzone na podstawie aktualnych wymogów programowych CKE i zawierają informacje potrzebne do przygotowania do matury z chemii w 2022 roku (Egzamin maturalny w Formule 2015). Do każdego kursu przygotowałem zadania treningowe oraz profesjonalne materiały video. Tłumaczę na nich, krok po kroku, jak na podstawie wiedzy teoretycznej rozwiązywać pojawiające się na maturach różne typy zadań.

Czy można zdać maturę z chemii na 100%?

Można, ale trzeba pamiętać, że wymaga to wielu godzin uczciwej pracy. Pamiętaj: w nauce czegokolwiek nawet najlepszy kurs nie pomoże jeśli nie poświęcisz czasu i nie włożysz wysiłku w zrobienie notatek, nauczenie się metod rozwiązywania zadań, powtarzanie materiału i rozwiązywanie wielu zadań treningowych.

Jakie są opinie na temat kursów Chemia na 100%?

Chemia na 100% to jedne z najpopularniejszych kursów wspierających w przygotowaniach do matury z chemii dostępnych na rynku. Nasz fanpage na Facebooku śledzi ponad 20 000 fanów, a kanał na YouTube ma ponad 17 000 subskrypcji. Od 2015 r. z kursów skorzystało ponad 2000 maturzystów, a wielu z nich zdobyło indeks na wymarzone studia. Opinie absolwentów można przeczytać na fanpage’u strony Chemia na 100% na Facebooku oraz w zakładce opinie: https://chemianastoprocent.pl/opinie/

Ile kosztują kursy i dlaczego nie są darmowe?

Informacje o cenach kursów oraz pakietu kursów, a także aktualnych promocjach znajdziesz w naszym sklepie. Kursy nie są darmowe, ponieważ często nie doceniamy tego, co dostajemy za darmo. Ponadto jest to ważny element Twojej motywacji, bo jeśli zapłacisz nauczysz się o wiele więcej, aby nie zmarnować pieniędzy. Przygotowanie i zebranie wszystkich materiałów w jednym miejscu wymagało sporo pracy, a Tobie pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu.