chemia-na-100-procent-awatar (3)

Wiktoria

Maturzystka 2021

Serdecznie polecam kurs Pana Krystiana. Dzięki niemu bardzo dobrze przygotowałam się do egzaminu maturalnego z chemii, zaczynając od zera. Super wytłumaczone poszczególne tematy obejmujące tematykę chemii organicznej i nieorganicznej. Zrozumiałam tematy które sprawiały mi ogromną trudność w tym obliczenia. Z całego serca polecam ten kurs wszystkim osobom które chcą dobrze zdać egzamin maturalny z chemii!!

chemia-na-100-procent-awatar (2)

Zosia

Maturzystka 2021

Cześć, dzięki za całą pracę włożoną w kursy, które od drugiej klasy liceum stały się moją bazą do przygotowań maturalnych. Ta przejrzystość i schematyczność w materiałach bardzo ułatwiały mi uporządkowanie wiedzy, to się ceni. Na pewno będę polecać!

chemia-na-100-procent-awatar (6)

Aaron

Maturzysta 2020

Krystian to świetny korepetytor i wykładowca! Wszystko jest przejrzyste a metoda 5 kroków sprawdza się ZAWSZE! Grupa na fb jest bardzo pomocna, zawsze można się zapytać innych uczestników oraz Krystiana o problematyczne kwestie. W ciągu kursu na grupie jest wiele sprawdzianów do każdego działu co stałe motywuje do działania! Wielu studentów po kursie napisało na 80%+ wiec jak najbardziej polecam!

chemia-na-100-procent-awatar (4)

Waldek

Maturzysta 2019

Każdy, kto chce dostać się na wymarzone studia, powinien udać się do Krystiana. Kurs, który stworzył, pomaga w pełni zrozumieć cały materiał potrzebny do napisania rozszerzonej matury z chemii na 100%! Wszystkie dodatkowe pytania i niejasności Krystian rewelacyjnie wyjaśnia na indywidualnych korepetycjach. Zdarza się, że jakieś pojęcia sprawiają naprawdę wiele trudności, ale Krystian ma na wszystko sposób. Zawsze znajdzie drogę, żeby uczeń zrozumiał, a nie nauczył się na pamięć, bo to nie o to chodzi na maturze.

Ja zacząłem uczyć się chemii dopiero po szkole średniej. Nie miałem właściwie ani jednej godziny chemii, ale Krystianowi to nie przeszkadzało. Zaczął ze mną przerabiać materiał od samego początku i zapewniał mnie, że naprawdę można się tego nauczyć i że sobie poradzę. Tak też się stało! Dzisiaj dzięki Krystianowi jestem na wymarzonych studiach lekarskich, a chemia przestała być dla mnie zagadką i celem nie do osiągnięcia.

Jeśli ktoś jest gotowy na ciężką pracę i przerobienie naprawdę sporej ilości zadań, ale ma cel i marzenia. Trafił w idealne miejsce!!!! Bardzo mocno POLECAM!

chemia-na-100-procent-awatar (3)

Weronika

Maturzystka 2019

Polecam serdecznie wszystkim osobom, które chcą osiągnąć wysoki wynik z matury z chemii. Materiały są bardzo pomocne, porządkują wiedzę oraz często są poruszane kwestie, które niekoniecznie są omawiane w szkole. Dzięki zajęciom udało mi się dostać na lekarski, wiec jeszcze raz gorąco polecam!

chemia-na-100-procent-awatar (1)

Beata

Maturzystka 2018

Wszystkim chcącym dostać się na wymarzone studia medyczne polecam ten kurs! Krystian świetnie i kompleksowo przygotowuje do matury z chemii! Dostałam się na medycynę! Polecam z całego serca!

chemia-na-100-procent-awatar (3)

Maja

Maturzystka 2018

Kurs bomba dzięki niemu pokochałam chemię, bo zaczęłam ja rozumieć 😀 forma zajęć online, jest super rozwiązaniem, pozwala to na uczenie się o dowolnej porze. Ogólnie mówiąc, kurs jest bardzo dobrze przygotowany, a przede wszystkim w sposób zrozumiały tłumaczy wszystkie zagadnienia.

chemia-na-100-procent-awatar (4)

Oskar

Maturzysta 2018

Kurs petarda, przerobienie go + duża ilość zadań pozwala naprawdę zrozumieć chemię. Polecam

chemia-na-100-procent-awatar (2)

Alicja

Maturzystka 2018

Z całego serducha polecam kursy i korepetycje z Krystianem! Przez cały rok nauki zdobyłam ogrom wiedzy i w końcu ktoś uporządkował mi chemię. Moje marzenie się spełniło i dostałam się na medycynę! POLECAM!!!!!!

chemia-na-100-procent-awatar (5)

Jakub

Maturzysta 2017

Polecam każdemu uczniowi, który chcę osiągnąć bardzo dobry wynik z chemii. Nauczyciel w szkole nigdy nie nauczyłby mnie tego co pan Krystian. Wpoił we mnie konieczność niekonwencjonalnego myślenia, które jest niezbędne na maturze. Matury 2016 i 2017 to potwierdzają. Zadania schematyczne, stare i proste już dawno odeszły do lamusa, a to właśnie takie były głównym tematem moich lekcji w szkole. Bardzo mi pomogły spotkania z korepetytorem, na których omawiane były trudniejsze zagadnienia. Moje umiejętności wzrastały wraz z każdą kartkówką oraz zadawanymi wymagającymi zadaniami. To wszystko uzupełniał w międzyczasie kurs online. Uważam, że tylko dzięki Krystianowi osiągnąłem wynik 90% i dostałem się na wymarzoną medycynę. Polecam gorąco każdemu